Tester 1xzczc ssdsdfsdf


„Gwarancja Jakości QAFP” to kampania promująca certyfikowane produkty mięsne. System Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP, obejmuje między innymi wysokojakościowe wędliny oraz kulinarne mięso wieprzowe, takie jak karkówka, schab, polędwiczka czy łopatka.

                                      

Kampania powstała z myślą o świadomych konsumentach, którzy zwracają coraz większą uwagę na jakość kupowanych produktów. Symbol QAFP znajdujący się na etykiecie opakowania mięsa wieprzowego i wędlin, jest czytelnym znakiem dla konsumentów, że kupują produkt pochodzący z wiarygodnego źródła, o sprawdzonej, wysokiej jakości. Dzięki niemu, nabywcy mają pewność, że mięso jest świeże, a do produkcji jego elementów, nie użyto żadnych polepszaczy smaku czy konserwantów.

 

System QAFP zapewnia konsumentom zawsze tą samą powtarzalną jakość mięsa, ponieważ produkcja wieprzowiny jest nieustannie kontrolowana przez niezależne instytucje. Cały łańcuch produkcji poczynając od doboru ras zwierząt, przez ich żywienie, warunki transportu, ubój, selekcję mięsa, aż po warunki przechowywania w sklepie, jest monitorowany. Dzięki temu możemy mieć pewność, że mięso spełnia wszystkie standardy i znajdzie uznanie wśród najbardziej wymagających konsumentów.

 

Wieprzowinę QAFP wyróżnia przyjemny zapach, piękna różowo-czerwona barwa, niska zawartość tłuszczu oraz wyśmienity, naturalny smak. Stosowana metoda próżniowego pakowania daje gwarancję, że produkty QAFP są zawsze świeże.

 

Przygotowując potrawy z wysokiej jakości mięsa wieprzowego QAFP, możemy być przekonani, że podczas wspólnych posiłków podajemy naszym bliskim to, co najlepsze.

 


Polędwiczka wieprzowa QAFP dobrze nadziana, w stylu Południowej Hiszpanii, z sosem śmietanowym na bazie cydru...
więcejInvoltini czyli zrazy ze schabu wieprzowego QAFP nadziewane papryką i podane na sałatce z cukinii
więcejGrillowany schab z tymiankowym sosem AVOGLEMONO podawany z grillowaną papryką i zielonymi pomidorami w ziołach
więcejZakończyliśmy konkurs "Śródziemnomorska podróż ze smakiem i jakością QAFP"". Spośród licznych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybrała 3 laureatów.
więcej