„Gwarancja Jakości QAFP” to kampania promująca produkty posiadające certyfikat jakości QAFP. W ramach Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP (Quality Assurance for Food Products) dostępne są między innymi wysokiej jakości elementy mięsa wieprzowego takie jak schab, szynka, karkówka, łopatka, polędwiczka wieprzowa oraz ekologiczne wędliny.

 

Kampania powstała z myślą o konsumentach, którzy coraz większą uwagę zwracają na jakość produktów mięsnych. Certyfikat QAFP to gwarancja jakości mięsa wieprzowego, weryfikowanego na każdym etapie produkcji. Produkcja mięsa i wędlin jest ściśle kontrolowana na każdym etapie – od doboru ras zwierząt, przez ich żywienie, warunki transportu, ubój, selekcję mięsa, aż po warunki przechowywania w sklepie. Certyfikowaną wieprzowinę wyróżnia przyjemny zapach i piękna różowo-czerwona barwa. Mięso jest świeże dzięki stosowanej metodzie próżniowego pakowania, co gwarantuje, że dostępne w ramach systemu produkty - kulinarna wieprzowina i wędliny QAFP są zawsze tej samej, wysokiej jakości jak w dniu wyprodukowania.

 

Warto sięgać po produkty sygnowane znakiem QAFP, ponieważ certyfikowana wieprzowina, jak również wędliny, znajdą uznanie wśród najbardziej wymagających konsumentów.

 


Lekkie i sycące, pikantne naleśniki z wytrawnym farszem serowym to danie idealne na letni obiad lub kolację. Dzięki kabanosom QAFP farsz nabiera wyrazistego smaku, który...
więcejPrzekąska z wyśmienitą kiełbasą QAFP umili spotkanie z przyjaciółmi, oglądanie meczu lub filmu. Przygotowanie jest bardzo łatwe a smak zaskakujący.
więcejKarkówka to jedno z najbardziej popularnych mięs na grilla, smakuje wyśmienicie przygotowana w różnych marynatach, również w bardzo aromatycznej marynacie ziołowo-czosnkowej.
więcejZapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnych warsztatach kulinarnych dla kucharzy organizowanych w ramach kampanii „Gwarancja Jakości QAFP” w dniach 24 – 26 czerwca 2016...
więcej